Get your dropdown menu: profilki

niedziela, 12 lutego 2012

Baśniowe Mikołajki

Na świętego Mikołaja dzieci czekają cały rok, a gdy już zbliża się ten dzień piszą do Niego listy z prośbą o prezenty. W listach tych proszą o wyśnione i wymarzone prezenty, jak również o to, by św. Mikołaj wręczył je osobiście. Nasz św. Mikołaj staje więc na wysokości zadania i pojawia się wszędzie tam, gdzie tylko zostanie zaproszony.
Na naszych baśniowych spotkaniach ze św. Mikołajem obecny jest również Elfik Felek, który organizuje konkursy (np. rzut śnieżką do celu, śniegowa bitwa), zabawy ruchowe (np. Śnieżyca, Pingwinki), krzyżówki, zagadki, a także pomaga dzieciom zrobić prezent dla Mikołaja. Natomiast kiedy już wszystko gotowe pomaga przywołać długo oczekiwanego Gościa. 


Każde nasze spotkanie to świetna zabawa, a wspólne oczekiwanie na św. Mikołaja niesie ze sobą wiele radości i starań ze strony dzieci, by wszystko się udało i by wszyscy zostali obdarowani prezentami. Jednak otrzymanie prezentu to nie lada wyzwanie zwłaszcza dla nieśmiałych dzieci, gdyż niemal każdy prezent musi zostać "wykupiony" :) Mikołaj zadaje zagadki, na które grzeczne dzieci chętnie odpowiadają z wielką radością, a towarzysząca im trema szybko mija, gdy tylko otrzymają prezent i zrobią sobie zdjęcie ze św. Mikołajem.


Zapraszamy zatem do kontaktu każdego, kto chciałby zaprosić Mikołaja i Elfika do swojego domu, żłobka, przedszkola, szkoły czy firmy. Gwarantujemy świetną zabawę dostosowaną do wieku dzieci. Zaufało nam wiele prywatnych rodzin z Krakowa, Myślenic i okolicznych wiosek, jak również z Sułkowic, Brodów (k. Kalwarii Zebrzydowskiej), Budzowa i okolicznych miejscowości oraz Suchej Beskidzkiej, a także panie nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie, Firma BASF sp. z o.o. oddział Myślenice oraz kluby maluszka Baśniowa Kraina i Tęczowa Akademia z Krakowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz