Get your dropdown menu: profilki

poniedziałek, 4 czerwca 2012

Animacje dla dzieci na weselu

Co zrobić aby na przyjęciu weselnym dzieci się nie nudziły? wystarczy zaprosić wesołego KLAUNA, który będzie dla nich świetną niespodzianką.
 

Nasz wesoły klaun nie tylko potańczy z dziećmi, ale także zrobi specjalnie dla nich mini pokaz żonglowania i balansowania talerzykami, skręci balonowe zoo, a także na finał zrobi wielkie bańki mydlane.
Podczas animacji towarzyszy mu Dobra Wróżka, która prowadzi zabawę angażując do niej nie tylko dzieci ale także Parę Młodą i gości weselnych.

Ponadto nasz Baśniowy Duet na przyjęciu weselnym organizuje konkursy z nagrodami, zabawy z chusta animacyjną, a także naukę żonglowania i balansowania talerzykami. Dla wszystkich chętnych dzieci może także zorganizować malowanie twarzy oraz przygotować specjalnie dla nich fontannę czekoladową, watę cukrową lub popcorn.

Zapraszamy zatem do kontaktu wszystkie Pary Młode, które chcą zapewnić dzieciom na swoim weselu niezwykłe atrakcje. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.przedszkole.krakow.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz