Get your dropdown menu: profilki

piątek, 10 lutego 2012

Baśniowa Kraina - nasze atuty

została stworzona z myślą o dzieciach i dla dzieci, dlatego zakres naszych usług jest tak dostosowany, by każdy mógł w nim znaleźć coś dla siebie. Jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdą imprezę z udziałem dzieci, np. urodziny, imieniny, andrzejki, mikołajki, bale sylwestrowe i karnawałowe, majówki, Dzień Dziecka, festyny i pikniki rodzinne i firmowe, a także animacje podczas wesel, komunii, chrzcin i innych imprez rodzinnych.

Naszym największym atutem jest organizacja urodzin dla dzieci. Pracujemy w oparciu o autorskie scenariusze w związku z tym każdą tego typu imprezę dostosowujemy do wieku i możliwości dzieci bawiących się na niej. Temat przewodni urodzin można wybrać spośród proponowanych przez nas lub zaproponować swój własny. Do każdych urodzin przygotowujemy się rzetelnie i profesjonalnie dopracowując każdy szczegół. Dysponujemy strojami adekwatnymi do tematu przewodniego urodzin, a zatem na przyjęciu może się pojawić: księżniczka, wróżka, klown, pirat, modelka i inni animatorzy a także wielka pluszowa maskotka - Miś Benio, który zawsze jest niezwykłą atrakcją zwłaszcza dla najmłodszych dzieci.

Ponadto dla wszystkich naszych najmłodszych klientów :) proponujemy moc niespodzianek, by uatrakcyjnić przyjęcie urodzinowe. Szczegółową ofertę można znaleźć na naszej stronie internetowej www.przedszkole.krakow.pl. 


Zapraszamy do współpracy nie tylko klientów indywidualnych ale także firmy oraz żłobki, przedszkola, szkoły, kluby dla dzieci, świetlice i inne placówki, które chciałyby zorganizować ciekawą, pełną wrażeń i atrakcji imprezę dla dzieci. Zapraszamy również wszystkie osoby, które mają dla dzieci coś specjalnego do zaoferowania oraz tych, którzy są zainteresowani wymianą linków na stronach www.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz