Get your dropdown menu: profilki

piątek, 29 listopada 2013

Współpracujemy: Biuro Turystyki "Jaworzyna" Tour

W postach z cyklu "Współpracujemy" będziemy prezentować firmy i instytucje, z którymi nawiązaliśmy współpracę.
 
Biuro Turystyki "Jaworzyna" Tour istnieje od 1995 roku i specjalizuje się w turystyce dzieci i młodzieży. W ciągu osiemnastu lat działalności stało się jednym z większych i najbardziej aktywnych touroperatorów w południowej Polsce, posiadającym swoje biura w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi.
 
 
"Jaworzyna" swoim młodym Klientom oferuje nie tylko wypoczynek w ciekawych miejscach, wspaniałą atmosferę, ale również atrakcyjne programy. W tej dziedzinie działalność biura została wielokrotnie uhonorowana przez Krakowską Izbę Turystyki prestiżowymi  nagrodami ODYS. Ponadto "Jaworzyna" utrzymuje się od kilku lat w pierwszej trójce największych touroperatorów dla dzieci i młodzieży w Polsce.
 
Dbając o młodych Klientów wyjeżdżających na kolonie i obozy w lecie oraz zimowiska w ferie,  "Jaworzyna" stara się ja najlepiej dobrać i wyszkolić kadrę pedagogiczną, dla której organizuje intensywne szkolenia, zarówno dla wychowawców, jak i przyszłych kierowników swoich placówek. "Jaworzyna" ściśle współpracuje także z wieloma szkołami, dla których co roku przygotowuje ofertę tzw. "Zielone Szkoły".
 
Kliknij poniższy link i zaplanuj już dziś swojemu dziecku wypoczynek w ferie zimowe i w wakacje!!!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz