Get your dropdown menu: profilki

środa, 4 lipca 2012

Banieczki, bańki i wielkie chmury bańkowe...


Pokazy baniek mydlanych cieszą się wielkim powodzeniem nie tylko wśród dzieci ale także wśród dorosłych. Każdy pokaz rozpoczynamy od tej najmniejszej banieczki, by w końcu „wypuszczać” wielkie chmury bańkowe.
 
Dzieci biegają próbując „rozbić” jak największą liczbę baniek, z kolei dorośli chcą spróbować swoich sił w ich robieniu. Zazwyczaj zastanawiamy się kto bardziej się cieszy z tego pokazu… Dzieci czy dorośli… Dzieci widząc coraz to większe bańki cieszą się, podskakują i chcą je złapać, najgłośniej jednak krzyczą rodzice: „nie rozbijajcie, niech lecą…”, „zostawcie, zostawcie, nie ruszajcie”, „odejdźcie dalej”, „nie przeszkadzajcie, bo nie polecą”, itd., itp. Zawsze w czasie pokazu jest wesoło i wszyscy chcą, by trwał on bardzo długo.
Na widok każdej bańki nieważne, czy to małej, czy dużej dzieci piszczą z zachwytu. Nawet nie chcemy myśleć, co będzie się działo, gdy do swojego pokazu dołączymy zamykanie w bańkach zarówno dzieci, jak i dorosłych i kto pierwszy będzie się zgłaszał na ochotnika, by zamknąć go w wielkiej mydlanej banieczce :)

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą swoje przyjęcie uświetnić pokazem baniek mydlanych. Szczegółowe dane do kontaktu znajdą Państwo na naszej stronie www.przedszkole.krakow.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz