Get your dropdown menu: profilki

piątek, 9 sierpnia 2013

Animator zabaw dziecięcych - szkolenie 20 lipiec

W dniu 20 lipca 2013 roku miało miejsce fenomenalne spotkanie, które z pewnością przejdzie do najweselszych wydarzeń w historii Baśniowej Krainy :)Balonowy kucyk będzie śnił się po nocach każdej uczestniczce :) :) :) :) :), podobnie jak chustowy rekin ludojad :) jednak najwięcej kontrowersji wzbudziło dziewczę, które poszło po ziele :) :) :) :) :)


Od szkolenia minął niespełna miesiąc a my już wiemy, że kilka kursantek rozpoczęło przygodę z profesjonalnym prowadzeniem imprez dla dzieci! To jest doskonały przykład na to, że warto wziąć udział w naszym szkoleniu.


Dziewczyny życzymy Wam wielu sukcesów i mamy nadzieję, że nasze szkolenie będzie dla Was drogowskazem :) :) w długoletniej karierze animatora!!!


Zapraszamy do przeczytania postów i obejrzenia zdjęć z pozostałych naszych szkoleń a także komentarzy uczestników.

1 komentarz:

  1. Witajcie :)
    Byłam na tym szkoleniu i potwierdzam, że trafiła się wyjątkowo sympatyczna grupa :) Co sprawiło + napięty program, że tych kilka godzin minęło jak kilka minut. Nawet jeżeli ktoś nie planuje zawodowo zajmować się animacjami, to takie "niezwykłe" a w oczach dziecka wręcz magiczne ;) umiejętności - jak robienie zwierzaków z balonów czy przeobrażanie w czarodziejską postać farbkami, zawsze się przydadzą - bo dać dziecku balonik - to niewiele kosztuje, ale podarować dziecku uśmiech - bezcenne! :)
    Pozdrawiam Wszystkie Uczestniczki oraz Organizatorów :)
    OLA

    OdpowiedzUsuń