Get your dropdown menu: profilki

piątek, 3 maja 2013

Baśniowi Animatorzy - szkolenie

27 kwiecień - sobota. Pobudka 3.15. Czarna noc. Normalni ludzie w sobotę o tej porze śpią :) ale nie my !!! Ewelka Rewelka wraz ze swoim własnym, prywatnym, osobistym kierowcą Felkiem wyruszają na podbój Mazowsza! Cel podróży: WARSZAWA - 368 km :) Godzina 9.00 rzutem na taśmę jesteśmy na miejscu - uczestnicy już czekają - ciekawe czy cierpliwie ;)

Zaczynamy zabawę! Na początek taniec powitalny i inne tańce w kręgu a także wizyta na Dzikim Zachodzie. Nieco później chwila odpoczynku połączona z garstką teorii i praktycznymi wskazówkami, jak być wspaniałym, niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju animatorem zabaw dziecięcych. 

 
W kolejnym etapie wyruszyliśmy na rowerową wiosenną podróż z kolorową chustą Klanzy, spotkaliśmy Starego Abrahama i Ciotkę z Ameryki, zatańczyliśmy ulubiony taniec Felka, wspinaliśmy się po linie, dotarliśmy do brzegów Wisły, gdzie czekał na nas statek Kapitana Haka, którym popłynęliśmy do balonowego zoo. Chcesz przeżyć taką przygodę? Zgłoś się do mnie i przybywaj na szkolenie 8 czerwca! Szczegóły eloinka@gmail.com

3 komentarze:

  1. Dziękuję za świetną zabawę i naukę nowych umiejętności! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczna atmosfera, genialna zabawa połączona z nauką. Dziękuję i polecam każdemu!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziekuje za niepowtarzalna atmosfere organizatorom szkolenia:) Pozytywna energia i bardzo praktyczne zajecia, ktore pozwalaja na prace z dziecmi w kazdym wieku :) Polecam w 100%!

    OdpowiedzUsuń